بازسازی

عملیات بازسازی منازل مسکونی، دفاتر اداری و مجتمع های تجاری بر اساس طرح سه بعدی آن ها یکی از ملزومات طراحی موفق می باشد. این شرکت با ارائه طرح سه بعدی اقدام به اخذ موافقت مشتری می نماید و عملیات بازسازی را از تخریب تا چیدمان توسط کارشناسان مجرب بر عهده می گیرد. چند نمونه از کارهای این شرکت به قرار زیر است.

به کلیه کارهای صورت گرفته در جهت نوسازی و تعمیرات عمومی و داخلی ساختمان بازسازی گفته می شود . اگر شما هم در خانه های قدیمی سکونت دارید و منزلتان باب دل شما نیست و دوست دارید در یک ساختمان نو و شیک زندگی کنید . کلیه امور بازسازی ساختمان و نوسازی منازل خود را به تیم تخصصی و مجرب ما بسپارید . کارشناسان ما این کار را برای شما و طبق نظر شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. .

بازسازی نمای ساختمان

یکی دیگر از بازسازی های صورت گرفته در ساختمان را می توان به نمای ساختمان اشاره نمود . از این رو که نما ساختمان یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش مجتمع ها و آپارتمان ها و منازل می باشد . و در جهت زیبایی و رخ منزل نقش اساسی را دارد . می تواند بسیار حائز اهمیت باشد . از مهمترین دلایل بازسازی نمای ساختمان می توان به فرسودگی و تخریب و از بین رفتن نما و یا شکستگی سنگ های ساختمان اشاره نمود .

بازسازی

بازسازی داخلی ساختمان

بازسازی داخلی ساختمان همیشه یکی از بزرگترین چالش های موجود در بین اعضای خانواده از دیرباز تا کنون بوده است . همه افراد دارای خلق و خوی متفاوت و سلیقه های متفاوتی می باشند . لذا از این رو بازسازی و طراخی داخلی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است . چرا که شما باید این نکته را در نظر بگیرید . که هر کسی که برای اولین بار وارد منزل شما می شود . زیبایی خانه و تغییرات ساختمان چشمگیر باشد .

از مهمترین نکات برای بازسازی داخلی ساختمان می توان به موارد زیر اشاره کرد

  1. مهمترین بخش کار دقت در انتخاب یک گروه متخصص در زمینه بازسازی داخلی ساختمان می باشد .
  2. پیش از شروع پروژه بازسازی داخلی ساختمان طرح مد نظر خود را که تیم تخصصی ما آماده کرده و برای شما ارسال می کند . به دقت بررسی کرده و مورد تائید قرار دهید .
  3. دیگر تفاوت کار ما با دیگر شرکت های همکار دز ززمینه بازسازی داخلی ساختمان . ضمانت اجرای کار بازسازی و نوسازی ساختمان است

هزینه بازسازی و نوسازی داخلی و خارجی ساختمان

به طبع هر شرکت برای هر کار هزینه متفاوتی را ارائه می نماید . . لذا همیشه باید به این نکته توجه داشته باشین که نمی توان با این استدلال که فلان شرکت چون هزینه بازسازی و نوسازی بالایی دارد از کیفیت بالاتری هم برخوردار است و یا برعکس که چون فلان شرکت هزینه بازسازی ساختمان کمتری دارد لذا از کیفیت پائین تری نیز برخوردار است . پس شما باید در انتخاب شرکت مدنظر خود برای واگذاری کلیه امور بازسازی و نوسازی ساختمان و منازل خود به این نکته توجه داشته باشید که مهمترین دلیل و انتخاب شما نباید هزینه بازسازی ساختمان باشد . بلکه رزومه و نمونه کارها و پروژه های انجام شده و کیفیت کارها را باید مد نظر خود قرار دهید .

سوالات مهم قبل از آغاز پروژه بازسازی ساختمان

  1. مهمترین سوال و یا شید اولین سوال باید این باشد که شما کدام بخش از مناز خود را قصد دارید . بازسازی کنید .
  2. میزان و بودجه مد نظر برای نوسازی و تعمیرات ساختمانتان چقدر است .
  3. کاربری ساختمان بازسازی شده چه می خواهید باشد آیا کاربری اداری یا تجاری و یا مسکونی میخواهید .
  4. سلیقه و مواردی که میخواهید در بازسازی لحاظ گردد . را باید مد نظر داشته باشید .

بازسازی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه یکی از بخش های مهم ساختمان های مسکونی می باشد. استفاده بهینه از فضاهای کابینت و طراحی صحیح می-تواند به میزان قابل توجهی استفاده از فضا را مطلوب تر بنماید. چند نمونه از کارهای طراحی آشپزخانه که در تهران به اجرا درآمده اند، ارائه شده است.

طراحی آشپزخانه به صورت طرح های ساده متر طولی 50.000 تومان در نظر گرفته میشود. در صورت تمایل به استفاده از طرح های پیچیده و خاص برای کسب اطلاع با شرکت تماس حاصل بفرمایید.

.

بازسازی داخلی ساختمان

بازسازی داخلی ساختمان

نوسازی و تعمیرات حمام و سرویس بهداشتی

شرکت بازسازی و نوسازی ساختمان در راستای خدمت رسانی به زیبایی مناز و دکوراسیون خانه هایتان کلیه کارها و مربوط به تعمییرات و بازسازی ساختمان ها و حمام و سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی می نماید . ما این کار را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما انجام خواهیم داد . پس وقت را تلف نکنید همین الان به ما زنگ بزنید . کلیه های های نوسازی و تعمیرات سختمان خود را به ما بسپارید .

طراحی و ساخت پارکینگ

طراحی پارکینگ های واحدهای مسکونی شامل سقف و دیواره ها یکی از بخش های مهم ساختمان های مسکونی می باشد. استفاده بهینه از فضاها و طراحی صحیح می تواند به میزان قابل توجهی استفاده از فضا را مطلوب تر بنماید. چند نمونه از کارهای طراحی پارکینگ و نورپردازی که در تهران به اجرا درآمده اند، ارائه شده است.
طراحی داخلی پارکینگ به صورت طرح های ساده متر مربعی 4.000 تومان در نظر گرفته می شود. در صورت تمایل به استفاده از طرح های پیچیده و خاص، برای کسب اطلاع با شرکت تماس حاصل بفرمایید.

بازسازی واحدهای تجاری

طراحی واحدهای تجاری از جمله میز فروش، نشیمنگاه، قفسه¬ها، و غیره یکی از بخش های مهم ساختمان های تجاری می باشد. استفاده بهینه از فضاها و طراحی صحیح می تواند به میزان قابل توجهی استفاده از فضا را مطلوب تر بنماید. چند نمونه از کارهای طراحی واحدهای تجاری که در تهران به اجرا درآمده-اند، ارائه شده است.

طراحی داخلی واحدهای تجاری به صورت طرح های ساده متر مربعی 50.000 تومان در نظر گرفته می شود. در صورت تمایل به استفاده از طرح های پیچیده و خاص و یا طراحی برای میزهای فروش، برای کسب اطلاع با شرکت تماس حاصل بفرمایید.

بازسازی واحدهای اداری

طراحی واحدهای اداری از جمله میز مدیریت، میز کنفرانس، کتابخانه، واد کارشناسان و غیره یکی از بخش های مهم ساختمان-های اداری می باشد. استفاده بهینه از فضاها و طراحی صحیح می-تواند به میزان قابل توجهی استفاده از فضا را مطلوب تر بنماید. چند نمونه از کارهای طراحی واحدهای اداری که در تهران به اجرا درآمده اند، ارائه شده است.

طراحی داخلی واحدهای اداری به صورت طرح های ساده متر مربعی 4.000 تومان در نظر گرفته می شود. در صورت تمایل به استفاده از طرح های پیچیده و خاص و یا طراحی برای میزهای اداری، برای کسب اطلاع با شرکت تماس حاصل بفرمایید.