قرنیز

استفاده از آنها از دور دست های تاریخ مرسوم بوده , آری قرنیز سابقه طولانی در ساختمان سازی ایرانی و جاهنی را پشت سر دارد.

قرنیز ها از این جهت حائز اهمیت هستند که اگر در ساختمانی از قرنیز استفاده نشود مشکلات بسیاری را در طول سالهای متمادی استفاده پیش رو خواهید داشت.

و البته اینکه از چه نوع آن استفاده کنیم هم جای بحث زیادی دارد که در اینجا شما را با دو نوع ام دی اف و  ورساچه آشنا میکنیم.

قرنیز ام دی اف

قرنیز ام دی اف یکی از انواع قرنیز بوده که از قدیم و الایام جهت پوشش دیوارها و ممانعت از ورود آسیب به کناره دیوارها مورد استفاده عموم قرار می گرفت.

قرنیز ام دی اف اکثرا در ارتفاع 10،9،7و 12 سانتیمتری در بازار ایران موجود بوده و تقریبا این ابعاد از قرنیز می تواند پاسخگوی هر سلیقه ای باشد.

قطر قرنیزهای ام دی اف 8 و 16 میل بوده و باید توجه داشت هرکدام از قرنیزها با این ابعاد دارای کارکرد متفاوتی می باشند بعنوان مثال قرنیز 8میل تنها برای فضاهایی که سنگ و یا سرامیک بوده می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در جاهایی که لمینیت و یا پارکت استفاده شده است حتما باید از قرنیز 16 میل استفاده نمود.

images

دکوراسیون بومرنگ با سالها تجربه در زمینه خرید و فروش قرنیز آماده ارئه مشاوره و همکاری با هموطنان گرامی و پیمانکاران ارجمند در سراسر کشور می باشد.

با توجه به حساسیت بالای قرنیزهای چوبی در مقابل آب همواره یکی از دغدغه های اصلی مالکان در مورد قرنیز های چوبی؛ آسیب پذیری احتمالی این نوع قرنیزها در مقابل آب و شستشوی آنها بوده است.

قرنیزهای چوبی به مرور در اثر شستشو  و تمییز کردن پوسیده شده و گاها باعث تجمع موریانه در محل های پوسیدگی           می گردد.

آسیب مورد اشاره در قرنیزهای چوبی سبب گردید تا متخصصین این حوزه سعی در جایگزین نمودن این قرنیزها نموده و قرنیزهای پی وی سی را بعنوان بهترین جایگزین برای قرنیزهای چوبی معرفی نمودند.

قرنیزهای پی وی سی در مقابل آب کاملا مقاوم بوده و به راحتی قابلیت تمییز شدن را دارا می باشند و با نصب این نوع قرنیزها می توان برای مدت طولانی ورود هرگونه آسیب به لمینیت و قرنیز را گارانتی نمود.

در این میان دکوراسیون بومرنگ با در اختیار داشتن قرنیزهای کلاسیک و دکوراتیو گام را فراتر نهاده و با عرضه این محصول به بازار قرنیز ایران علاوه بر مقاومت در مقابل آب و رطوبت گامی اساسی در زیباسازی منازل و  سایر اماکن برداشته است.

قرنیز بومرنگلطفا جهت مشاهده طرح های زیبای قرنیزهای قابل شستشوی دکوراسیون بومرنگ و مقاوم در مقابل هرگونه آب و رطوبت این مجموعه به قسمت آلبوم ها ؛لینک قرنیز مراجعه فرمائید.

قرنیز ورساچه

امروزه با توجه تنوع سلایق شاهد ورود قرنیز با طرح های متنوع به بازار قرنیز ایران می باشیم که میتوان به قرنیز ورساچه بعنوان یکی از این مورد پسندترین قرنیز های موجود در بازار ایران اشاره کرد.

قرنیز های ورساچه معمولا بیشتر بصورت پی وی سی بوده و درصورت استفاده از متریال مناسب می تواند گزینه ای ایده آل برای هر سلیقه ای باشد.

قرنیزهای ورساچه پی وی سی کاملا در مقابل آب و رطوبت مقاوم بوده  و بهترین گزینه برای مکانهای پرتردد می باشند و به راحتی می توان این نوع قرنیز را در مکان های پرتردد مانند سالن های غذا خوری،پذیرایی و راه رو ها نصب نمود.

قرنیز های طرح موجود در مجموعه بومرنگ علاوه بر زیبایی دارای ثبات رنگ عالی بوده می توانند سالیان متمادی زیبایی محیط کار و زندگیمان را تضمین نمایند.